Бізнес центр «Successful House» розташований в діловому центрі Києва на вулиці Боткіна, 4а в Солом'янському районі. Висока транспортна доступність будівлі зумовлена його унікальним місцем розташування - поблизу однієї з головних вулиць Києва - проспекту Перемоги, в п'яти хвилинах ходьби від станції метро «Політехнічний інститут» та дві зупинки до станції метро «Вокзальна». Також Бізнес центр «Successful House» розташований поруч з центром міста, всього 3 зупинки метро або 7 хвилин на автомобілі.

Бізнес центр «Successful House» позиціонується по класу «В +» пропонує на вигідних умовах різні типи приміщень. Сплановані за принципом як «відкритого простору», так і «кабінетної системи» офісні приміщення розташовані на 4 поверх, а це понад 2000 квадратних метрів офісних площ. Бізнес центр «Successful House» пропонує своїм орендарям найякісніші системи життєзабезпечення і керування будинком.

Ми докладаємо всіх зусиль, щоб зробити Ваше перебування з нами комфортним і максимально корисним для Вашого бізнесу. Орендарями «Successful House» є більш 10 великих українських і зарубіжних компаній.             Бізнес центр має 5 фасадних входів. У приміщенні вестибюля розташовані місця для очікування зустрічей з партнерами, система контролю допускаю, офіс адміністрації на 1 поверсі.             Для проведення презентацій, конференцій, семінарів та тренінгів «Successful House» має сучасний конференц-зал місткістю 150 осіб з можливістю підключення демонстраційної, комп'ютерної апаратури, аудіо та відеотехніки.

Бізнес центр «Successful House» - цілісний комплекс, який дає можливість провести конференції, семінари, зустрічі, навчання та презентації. У будь-який час учасники Вашого заходу можуть (при бажанні, необхідності) замовити собі напої, десерти, страви в кафе «Smile-S». При необхідності є можливість зупинитися в міні-готелі «Smile-H», який розташований на 1 поверсі.